Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Diego Raga
De afstand tussen de filmer en die fietser in acht genomen, was er tijd genoeg om die idioot met een gerichte duw of stamp van z'n veloke te sjotten, iets wat ik ieg had gedaan, mocht ik daar gestaan hebben.
Die had daar zo niet met weggekomen.
Ik vermoed - aan de leeftijd van dat kind te zien - dat papa ne woke was en die softies hebben het afgeleerd om zich te verweren.
|
Wanneer ik naar de beelden kijk, denk ik ook: 'Godverdomme. Was het mijn kind, ik trapte hem keihard van zijn fiets en ...'
Maar ook (zie vorige post) kan ik me voorstellen dat je als ouder zo verbouwereerd bent, dat je de eerste paar seconden gewoon niet kan reageren.
Nu de vader (zo lees ik) hield de man wel staande om uitleg te vragen. Dus ja, ... In zijn plaats had ik hem dan (vermoed ik) van zijn fiets getrapt. Hij was er niet mee weggekomen.