Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door quercus
Uw vergelijking is wel nogal potsierlijk. Is dat “nietmijnregering”-verhaal een daverend en breedgedragen succes in de Vlaamse publieke opinie? Hoeveel massabetogingen hebben we daarvoor hier reeds meegemaakt? Is een bestorming van het federaal parlement nakend?
|
Daar gaat het niet over. Het zijn zulke zaken die de democratie zachtjes aan legitimiteit doet verliezen, net zoals het bashen op zogezegde activistische rechters en de zogenaamde linkse media.
Dit forum is daar een bewijs van, bijna niemand hier gelooft nog in die fundamenten van de democratie.
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
|