Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Travis Bickle
Betoging voor overleden Ibrahima (23) ontspoort volledig: meer dan 100 arrestaties, relschoppers bekogelen politiekantoor met molotovcocktails
Bron
Dit was gewoon te voorzien. Dat deze manifestatie/betoging/bezinningsmoment of hoe het links en rechts ook mag genoemd worden, had m.i. in de eerste plaats al niet mogen plaatsvinden. Wat denkt zo een burgemeester eigenlijk? En al helemaal binnen de sfeer vandaag. Een grootmoeder mag de kleinkinderen niet zien en mensen mogen amper samenkomen. Zelfs als een kind van tien jaar na een jaar strijden tegen kanker thuis wordt verwelkomt door enkele klasgenootjes, is dit een reden om de politie te bellen. Hoe kan een burgemeester dan in zo een klimaat, zoiets toestaan?
Ik vraag me af wie hier nu politieke verantwoordelijkheid gaat nemen.
My 5 cent: Annelies Verlinden roept episode 4787 van de nultolerantie in Brussel af. En daar blijft het wederom bij.
|
Volgens de advocaat zou Ibrahima nog leven als het gene zwarte geweest was.
Wat een vooringenomenheid van die advocaat. Hij beschuldigd de politie met andere woorden, van moord.
maar ...
Maar misschien heeft ie een punt, blanke jongeren zouden daar niet samengezeten hebben en zouden zeker niet zijn gaan lopen voor de politie.