Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Liederik
Dat is fout. Pence zat de stemming voor, terwijl Trump bleef doorrazen over gefraudeerde verkiezingen lang nadat alle hoven en rechtbanken hem weggestuurd hadden. Zelfs in zijn boodschap tijdens de rellen heeft hij dat gezegd. Tenzij je bedoelt met 'neerleggen' het mislukken van zijn opstand ertegen.
Als het systeem niet perfect is, het was correct genoeg in ieder geval. Trump had er alleszins geen klagen over toen hij won in 2016.
|
Er is geen opstand gepleegd. Trump was nog aan het toespreken van de betogers, toen een kleine groep Antifa-ers het Kapitool binnenviel. Verder zag men veel betogers als toeristen door dit gebouw rondgaan en selfies nemen.
Deze betogers zagen er in alle geval rustiger uit dan deze, die de hoorzittingen van Kavanaugh kwamen verstoren of de honderden BLM-ers, die uiteindelijk door Pelosi ontvangen werden.
Pence heeft zich aan de grondwet gehouden, hetgeen normaal is.
Het kiessysteem in de VS is gewoon kaduuk. En alle verbeteringen zijn er door de Democraten de laatste 40 jaar afgewezen.
In 2016 zijn het de Democraten, die gedurende 3 jaar Trump niet erkend hebben als president. De verkiezingen zouden door Rusland beïnvloed geweest zijn. En nadien werd een afzettingsprocedure gestart op basis van een telefoongesprek door Trump met de president van Oekraïne. 4 jaar aan een stuk hebben de Democraten hun verlies niet kunnen toegeven.
Er is een beduidend verschil tussen 4 jaar en 2 maanden.