Ik geef toe ook steeds meer te neigen naar het Hongaarse standpunt.
Overigens.....De vroegere Joegoslavische Staten,Griekenland,enfin,al die plaatsen waar die kandidaat migranten (neen,NIET vluchtelingen,MIGRANTEN,je raakt ze nooit meer kwijt!)doorheen gekomen waren richting Hongarije (met einddoel Duitsland vermoedelijk) doen ook of hun neus bloedt?
foei,maar kijk,de Hongaren geven hun zuidelijke buren nu de kans hun houding te corrigeren....
O ja,de Moffen horen we ook al een tijdje niet meer.......de open armen zijn dicht.....
Gemakkelijk om de Hongaren en de Polen van van alles de schuld te geven.
Verder is het meer dan tijd dat de EU eens lange en diepe gesprekken gaat voeren met de winnaars van de Syrische oorlog,de legitieme regering met President Assad.En laat ons er maar Rusland bij betrekken en Israel en Iran ook.
Honderduizenden mensen moeten weer naar huis.....de Eu kan helpen...maar eerst eens onze DIKKE NEK,die ons keer op keer ons geld doet verkwanselen aan de verkeerde zaken om "morele" redenen achterlaten...Afdalen van die bespottelijke hoge troon der moraliteit en PRAKTISCHE dingfen helpen regelen in plaats van ruziezoeken met de ganse wereld over andermans zaken en dan verwachtingen scheppen waardoor mensenstromen ontstaan.....DAT is ONMENSELIJK!