Los bericht bekijken
Oud 22 januari 2021, 09:08   #10
parcifal
Banneling
 
 
parcifal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 februari 2003
Berichten: 26.968
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Ik heb het aangehaald naar aanleiding van Trump propaganda, maar wat bijzonder "grappig" is, is dat Twitter zelfs links naar peer-reviewed wetenschappelijke artikelen censureert:

https://twitter.com/safety/unsafe_li...e/view/599/337

Is toch wel bijzonder, nee
Wel, om een of andere reden plaatst Twitter die waarschuwing bij ALLE links naar artikels op http://www.ejmed.org

Het is ook enkel een waarschuwing, geen blacklisting of blokkering overigens, het is nog altijd perfect mogelijk om door te gaan naar het artikel.

Dat heeft dus waarschijnlijk niets met dit Ivermectine-artikel an sich te maken maar zijn er een aantal klachten binnengekomen over content op die website waardoor Twitter,nogal grof inderdaad, die waarschuwing nu standaard plaatst bij alle doorverwijslinks.

Veel conclusies kan je daar niet aan verbinden behalve dat Twitter worstelt met regulering en moderatie van goede en slechte tweets.
En dat is geen geheim noch groot nieuws.
parcifal is offline   Met citaat antwoorden