Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Weyland
In de VS is cannabis legaal in veel staten, idem voor Canada. Hun kwaliteit van wiet is dan ook stukken hoger dan in Nederland met hun gedoogbelied intussen. Net als een bierbrouwer heb je er kwekers die het op grote schaal kunnen verbouwen zonder al te veel betutteling van de staat, uiterst professioneel en bekwaam. Zo hoort het.
In Nederland wordt de verkoop ervan gedoogd, maar mag een coffeeshop slecht ten allen tijde max. 5 gr in stock hebben die continu aangevuld moet worden (een pestmaatregel), wat de diversiteit van stammen ernstig betuteld. Wel zijn ze aan het evolueren naar een volledige legalisatie, in navolging van hun grote voorbeeld, de VS.
|
In Amerika zijn ze dat legaal beginnen maken door de bevolking die hun rechten opeisten. Nu is het aan ons en hulpbehoevenden te helpen.