Los bericht bekijken
Oud 26 januari 2021, 14:44   #837
vlijmscherp
Secretaris-Generaal VN
 
vlijmscherp's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Locatie: Zele
Berichten: 44.678
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Nee, helemaal niet. Er is nog altijd niet aangetoond dat het vroegere onderzoek fout zou zijn, of niet meer toepasselijk. Niemand zegt dat kinderen niet besmet worden. Wat gezegd wordt, is dat kinderen niet de *motor* zijn van de besmetting, maar dat zij voor een deel door volwassenen besmet worden.

Het is ook niet duidelijk of kinderen voornamelijk op school besmet worden, dan wel buiten de school. En als ze dan al besmet worden, of zij de voornaamste bron zijn van de besmettingen van bejaarden.
de macht van de grote getallen speelt natuurlijk ook. kinderen besmetten minder snel anderen dan volwassen maar hoe meer kinderen besmet zijn, hoe meer er anderen kunnen besmet worden.
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
vlijmscherp is offline   Met citaat antwoorden