Los bericht bekijken
Oud 28 januari 2021, 15:18   #12879
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.671
Standaard

https://www.atlanticcouncil.org/in-d...dministration/

De vriendjes van Bellingcat, die ook al zwaar betrokken waren bij het creeren van een burgeroorlog in Oekraine, hebben een strijdplan opgesteld voor Belarus. Vol bedreigingen, ook ten opzichte van journalisten of wie zich op sociale media uitspreekt voor Lukashenko.
Met "fuck the EU" Nuland verantwoordelijk in de Biden administratie, hebben ze goede hoop op dat hun plan zal slagen.
Maar ze rekenen er op dat Putin Belarus zal lossen in ruil voor het opheffen van sommige sancties. Daar gaan ze de mist in.
Wat betreft "bemoeienis met interne zaken van een ander land" kan dat ook tellen. Zo willen ze 200 miljoen dollar per jaar om een constante stroom propaganda op Belarus af te vuren. Dit zijn dezelfde die luid roepen dat "Rusland zich met onze interne aangelegenheden bemoeit".

Laatst gewijzigd door tomm : 28 januari 2021 om 15:24.
tomm is offline   Met citaat antwoorden