Los bericht bekijken
Oud 31 januari 2021, 20:06   #24
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Ik vind het wel fijn dat zo'n linkiewinkie-leraar ferm te kakken gezet wordt nu, na zijn domme uitspraak.

Hopelijk is het een koppige onderwijzende. Dan kan hij het voorbeeld volgen van het grote licht uit Ronse: de directeur die zelfs kinderen van nva-leden wou discrimineren in zijn schoolke.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden