Los bericht bekijken
Oud 13 februari 2021, 14:43   #1191
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Diego Raga Bekijk bericht
Merci voor die c/p, Schoof.
Vraagje voor leerlingen in het vijfde studiejaar.
Zoek de contradictie in deze zin...:

“Als we op deze manier verder doen en de maatregelen blijven volgen, zullen we waarschijnlijk een derde golf vermijden”, zegt professor biostatistiek Geert Molenberghs (UHasselt en KU Leuven). En dat ondanks het feit dat de Britse variant steeds verder oprukt in ons land. Begin april zal die de klassieke coronavarianten wellicht helemaal verdrongen hebben."

Ik zie daar geen enkele, maar dan ook geen enkele contradictie in.
En ik heb het 5de studiejaar drie maal gedaan, dus ik zal het wel weten hé.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden