Los bericht bekijken
Oud 14 februari 2021, 09:26   #10
kelt
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 29 juli 2004
Berichten: 35.547
Standaard

Misschien is het maar het beste zo....Tenslotte kan Mr Trump al geen kwaad meer doen,en hij zal de komende jaren financieel gepluimd worden door zijn schuldeisers hé .

De democraten zijn nu aan zet,aan de regering Biden nu om te tonen dat ze het substantieel beter gaan doen dan de "bekende voorganger"...De aanzet lijkt goed.

En onderwijl heeft de GOP nu de verantwoordelijkheid om ZELF die Mr Trump buiten te werken uit de partij,samen met al die resten van de Tea Party en aanverwante extremiteiten.Want om die 70 miljoen Trump-kiezers aan boord te houden verspeelt de partij ,gezien de stand van de demografie,haar toekomst op potentieel VEEL grotere kiezersaantallen en permanent haar kans op het Witte Huis!

Ze dreigt van Grand Old Party te worden tot Geriatric Old-men Party als ze zo voort doet.

DAT is een uitdaging,niet dat legalistisch geneuzel in het pluche van de Kamer en Senaat....

Laatst gewijzigd door kelt : 14 februari 2021 om 09:28.
kelt is offline   Met citaat antwoorden