Los bericht bekijken
Oud 16 februari 2021, 18:16   #31
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 116.497
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rudy Bekijk bericht
Wat mij stoort is dat er mensen slachtoffer worden van absurditeit.
Een land waar voor onbepaalde duur sociale contacten misdrijven worden, is TOTAAL ABSURD bezig. Pol Pot was een redelijke mens vergeleken met wat er allemaal in onze westerse regimes gebeurt.

Ik kan 2 soorten maatregelen begrijpen (wil niet zeggen dat ik ervoor sta te juichen):

1) HEEL KORTE noodmaatregelen om iets op poten te zetten. Ik heb het over een paar weken ten hoogste.

2) dingen die te maken hebben met testen en quarantaine. Dat men zieken wil opsporen en afzonderen, daar kan ik inkomen. Dat is iets dat trouwens, als het werkt, niet heel lang moet duren. Als het lang duurt, wil het zeggen dat het niet werkt.

Dat is het.

ALGEMENE langdurige maatregelen die de burgervrijheden aantasten in het diepste van hun intimiteit (sociale contacten verdorie) zijn enkel in een land van doorgedraaide zotten mogelijk.

Laatst gewijzigd door patrickve : 16 februari 2021 om 18:19.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden