Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fred vanhove
Welke ravage ? Als de ganse wereldbevolking minder inkomen heeft is er toch weinig ravage ?
En in België ? Ik moet nog altijd het eerste huis zien dat wordt verkocht opdat mensen het niet zouden kunnen afbetalen.
Ik zie de beurswaarden helemaal niet kelderen.
Ik lees dat de spaarboeken op de banken dit jaar nog ferm zijn aangedikt.
Ik zie geen mensen die hun Audi moeten verkopen en nu met de bus gaan. De coiffeuses rijden nog steeds met hun cabrio en nemen geen tram.
Ik zie de file vrachtwagens maar aanzwellen.
Ik zie alles groter hoger en langer worden. Ik zie de haven van Antwerpen nog niet verkleinen noch die van Zeebrugge. En ik heb zelfs een vermoeden dat de luchthaven eerder zal uitbreiden dan krimpen.
In onze contreien ravage ? Die vraag stelde Supertram zich al de seventies. Lekkere muziek trouwens Bijlage 113929
|
Het grootste probleem nu in mijn bedrijf is dat we de bestellingen niet in tijd kunnen leveren. Grotere bestellingen dan normaal blijven binnenrollen. Toen de "niet essentiële" winkels dicht moesten was het een ramp. Nu is het compleet omgekeerd. Daarnaast zijn ook de internet verkopen meer dan verdubbeld.