Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tavek
lol @ interne staatshervorming
14 regios en "De Limburg". Eigenlijk zouden de Limburgers ook 3 regios moeten worden, maar ze willen ze niet, daar in Limburg. Dus duwt de Vlaamse regering het maar voor zich uit en zegt ze: dat ze het daar maar zelf uitzoeken.
De facto blijft Limburg dus wat het is.
|
Jammer genoeg niet. Limburg moet de dictatuur ondergaan van de Vlaamse ruit. En zal in drie regio's opgedeeld worden. Dit tegen de wil van de bevolking, het plaatselijke bestuur, de werkgevers. Kortom: tegen de wil van een zeer grote meerderheid van de Limburgse bevolking.
Democratie op zijn Vlaams.
Als er geen rekening moet gehouden worden met een belangrijk deel van de inwoners van het Vlaamse gewest. Als enkel een meerderheid van de Vlaamse bevolking van tel is. Dan is er ook enkel een meerderheid van de Belgische bevolking van tel om te beslissen over Vlaamse onafhankelijkheid.
Die van NV-A en VB kunnen dus naar onafhankelijkheid fluiten volgens hun eigen regels.
NV-Antwerpen wil Limburg kapot. Het is niet voor niks dat ik al jarenlang het koppelteken elders plaats dan dat de partij dat doet.