Los bericht bekijken
Oud 11 april 2021, 09:58   #9
Rudy
Secretaris-Generaal VN
 
Rudy's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2004
Locatie: Mechelen - Oostende
Berichten: 38.975
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoofdstraat Bekijk bericht
Onze grondrechten worden al zwaar aangetast en nu is de politie en het hotelpersoneel rechtstreeks verantwoordelijk voor de dood van een 21 jarige. Proficiat beste politie en experten, echt waar. Handhaving van regeltjes gebeurt met geweld en extreme boetes. Er gaan hoe dan ook slachtoffers vallen, jullie zijn verantwoordelijk, niet die jongen die probeerde weg te glippen.

Om 4 uur kun je geen huiszoekingsbevel krijgen dus was die onwettig of heeft het hotel personeel ze binnen gelaten. Dat is zoals die winkel die de politie heeft geroepen voor George Floyd vanwege een vals 20 euro briefje.

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20210411_92878776

Parket start onderzoek naar een tragisch ongeval van afgelopen nacht waarbij een 21-jarige man uit Deurne om het leven is gekomen. Hij probeerde te vluchten van een lockdownfeestje toen de politie aankwam.
De politie van Antwerpen kwam om 4 uur vannacht toe in het hotel aan de Meistraat nadat het verschillende oproepen had gekregen van lawaaioverlast in een kamer op de bovenste verdieping. Het personeel van het hotel had al meermaals de gasten tevergeefs aangesproken, het feestje bleef doorgaan.

Bij aankomst van de politie probeerden de acht aanwezigen zich te verstoppen. Een 21-jarige man kroop daarvoor uit het raam en is naar beneden gevallen.
Iedere dode is er een te veel, ook al gaat het om een ongeval.
Een beetje dom van die jongeman.
De politie treft geen schuld.
Rudy is offline   Met citaat antwoorden