Los bericht bekijken
Oud 17 april 2021, 07:33   #129
De Rode Willem
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
De Rode Willem's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 januari 2003
Berichten: 11.542
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pandareus Bekijk bericht
Dat is zo.
Maar door er zo hard op te drukken dat het een collectieve verantwoordelijkheid is van heel het schepen college + de gemeenteraad, zegt hij eigenlijk ook dat er géén 'politieke conclusies' (afrekeningen) moeten verwacht worden t.g.o. een individuele schepen.
Ik geef hem in deze het voordeel van de twijfel en wacht af wat hij met zijn bekentenis gaat doen.
Of het een goeie taktiek is (De Wever en goede taktiek in een zin zonder ontkenning...het blijft riskant) om de politieke verantwoordelijkheid openlijk te erkennen en er dan niets mee te doen ?
Mocht (voorwaardelijke zin dus) dit zo uitdraaien dan bevestigt De Wever alleen maar alweer dat hij niets meer is dan een doodgewone klassieke trado.

Maar laat ons afwachten. Het begin gisteren was in elk geval een positief puntje in deze saga waar de ganse politiek en vele tentakels ervan heel slecht uitkomen.
__________________
Wie boter op zijn hoofd heeft, moet niet in de zon gaan staan (Joost Eerdmans)

Geef nooit een boomerang aan idioten

Laatst gewijzigd door De Rode Willem : 17 april 2021 om 07:34.
De Rode Willem is offline   Met citaat antwoorden