19 april 2021, 12:20
|
#219
|
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 25 april 2011
Berichten: 32.448
|
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoomer
Die rijkeluiskinderen zijn echt het probleem niet, dat maken de media ervan om de ergere niet te hoeven vermelden. veertig jaar geleden waren die rijkeluis jeugd er en nu zijn het hun kinderen. Het is nu momenteel alleen dat ze nergens terecht kunnen hun favoriete dancings en kroegen zijn immers gesloten. Moesten die open zijn merk je geeneens dat ze er zijn (behalve 's nachts)
Een groter probleem zijn de hangjongeren die uit Nederland maar ook uit Brussel naar Knokke komen, dit fenomeen is nog maar enkele jaren oud maar deze zijn veel vervelender, zeg maar gevaarlijk.
Monaco is dan ook veel mooier dan Knokke ondanks de belachelijke hoeveelheid aan flikken.
De Lippens die gaf zijn agenten de orders keihard op te treden tegen iedereen die niet thuis hoorde in Knokke-Heist, dat heb ik meermaals gezien als er illegalen uit Zeebrugge op hun verkenningstochten of/en rooftochten even bij ons terecht kwamen.
Voor mij mag het worden zoals in Monaco, als je er niet thuis hoort (rugzak bv.) op iedere straathoek pascontrole, en rugzak uitladen geloof dan blijven ze niet lang rondhangen. Maar het ziet er niet naar uit dat de Lippens zijn opvolger kordaat gaat optreden tegen die ongewensten.
Frigobox toeristen dat gaat nog die kopen als eens een ijsje of een wafel, maar die mannekes uit Brussel bv. die krijgen op hun OCMW een gratis treinticket en komen daarmee tot Knokke-Heist zonder een cent op zak, het enige dat ze daar doen is hetzelfde als thuis nml. rondhangen en mensen lastig vallen.
|
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel
De witte is niet de enige op dit forum die zich grandioos belachelijk maakt.
|
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel
Ik heb nooit beweerd dat De Wever geen klootzak is. Maar ik heb hem nooit horen vloeken. Noch pornoactrices versieren.
|
|
|
|