Los bericht bekijken
Oud 21 april 2021, 10:03   #25
Vrijheideerst
Secretaris-Generaal VN
 
Vrijheideerst's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 april 2011
Berichten: 32.448
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De Rode Willem Bekijk bericht
Fybromyalgie, CVS en myaspasmie zit doodsimpel tussen de oren. U moet maar eens een dokter spreken. In het beste geval lachen ze eens en zeggen ze dat ze aan zulke gevallen goed geld verdienen. In China komen deze luxe luiheidskwaaltjes niet voor.
De mensen waar ik het over heb (allochtoon / autochtoon) zijn die mensen die gisteren avond op TV te "bewonderen" waren (zorgen voor mama). Mensen die van hun leven een puinhoop maken en dan verwachten dat de maatschappij hun gaat onderhouden.

En de maatschappij / overheid doet dat nog ook.
Dus waarom zou El Kaouakibi daar geen recht op hebben.
En neen ik zaag niet over één groep. Ik zaag over ALLE profiteurs.
Overigens: die drie zaken die u daar opnoemt zitten absoluut niet tussen de oren hoor. En niet alle zieken en werklozen zijn profiteurs, het is niet omdat er exemplaren aan bod komen in een tv programma of Sihame dat doet, het schering en inslag is he jongen.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
De witte is niet de enige op dit forum die zich grandioos belachelijk maakt.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
Ik heb nooit beweerd dat De Wever geen klootzak is. Maar ik heb hem nooit horen vloeken. Noch pornoactrices versieren.
Vrijheideerst is offline   Met citaat antwoorden