Los bericht bekijken
Oud 22 april 2021, 19:56   #162
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 116.029
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dadeemelee Bekijk bericht
Juli heb ik recent gelezen. En dat is haalbaar. Men is nu bezig met de jongste 65+ en er worden miljoenen nieuwe vaccins verwacht.
Maar nee gij. Ondertussen wordt Astra Zeneca afgelast, komt Johnson waarschijnlijk ook in de problemen. Vergeet ook niet dat men nog een goeie maand (Pfizer en Moderna) moet wachten na eerste injectie alvorens het werkt, en zelfs twee maanden bij Astra zeneca en co. Dus zelfs al heeft men iedereen zijn spuitje gezet ergens in juli, dan nog moeten we tot midden september wachten alvorens dat allemaal actief is. En tegen dan is de golf van de Indiase of weet ik veel variant daar, en moeten we allemaal terug maatregelen nemen, om het vaccin te beschermen tegen het boze virus. Nee nee, deze zomer zal je het kunnen vergeten, tenzij men echt gevaarlijk roekeloos wordt. Er zouden wel eens 20 besmettingen kunnen gebeuren.

Kijk, op een drie-tal maanden heeft men 6.3% van de bevolking volledig gevaccineerd. Binnen nog eens drie maanden, aan hetzelfde tempo, geeft U dat dus 13% gevaccineerd. Natuurlijk gaan er meer vaccins komen. Misschien 3 keer zoveel. Dan zitten we aan 25 % of zo. Als we de zotten hun raad moeten volgen en aan 70% geraken, dan moeten we dus nog 10 keer zoveel vaccineren als we sinds het begin van het jaar gedaan hebben, en dan nog een goeie maand wachten voor het effectief is.

Laatst gewijzigd door patrickve : 22 april 2021 om 19:59.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden