Los bericht bekijken
Oud 2 mei 2021, 18:27   #42
pajoske
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
pajoske's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 september 2006
Locatie: Maaskaant/Limburg/Europe
Berichten: 15.863
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Oma Bekijk bericht
Er staat ook: 'Laat weten dat je komt!'
Met een datum waarvóór je moet bevestigen.
'Kan je absoluut niet op deze momenten? Maak dan nieuwe afspraken.'

Dus, je krijgt ongevraagd afspraken die je moet bevestigen maar als je niet komt, moet je dat ook laten weten.
Wat voor onzin, als je hun afspraak niet bevestigt dan weten ze toch dat je niet gaat komen.
Waarom zou je dan ook nog moeten laten weten dat je niet komt?

Maar ze zijn zo wanhopig omdat de vaccinatiecentra, net zoals eerder de testcentra, LEEG blijven dat ze mensen gaan zitten opbellen en lastig vallen om te vragen waarom ze hun afspraak gemist hebben en proberen om hen een nieuwe afspraak aan te smeren...voor hun fooi/premie per gevaccineerde misschien?
Althans, zo heb ik al gehoord van verschillende mensen, we zullen zien.

Ik hoef helemaal niet te reageren op afspraken die de staat voor mij maakt, ik heb helemaal niet om een afspraak gevraagd.
Ik maak zelf mijn afspraken als ik dat nodig vind en ik hoef ook geen uitleg te geven waarom ik niet inga op een ongevraagde afspraak.

Heb je overigens de propaganda blaadjes met halve waarheden en leugens ook gelezen die ze erbij gevoegd hebben?
Alsof de mensen werkelijk nog onwetende idioten zijn zonder internet.

Ge moet niet alles geloven wat ge "gehoord hebt". Een familielid werd 2 dagen voor de geplande vaccinatie opgebeld met de vraag of hij niet kwam. Ze hadden geen bevestiging gekregen. Hij wist van niks. Zijn brief was op de post blijven liggen. Hij is natuurlijk toch gegaan toen hij dat vernam.
Indien hij weigerde werd zijn plaats ingenomen door iemand anders. Dat de vaccinatiecentra leeg blijven is dus dikke zever. Ikzelf kon onmiddellijk binnen gaan. Maar toen ik buitenkwam stond er een ganse rij te wachten om hun vaccin te krijgen.

PS Wie een beetje contact heeft met andere (oudere) mensen weet dat er toch nog heel wat mensen zijn die geen internet hebben. Of niet weten hoe ze op internet info moeten zoeken.
pajoske is offline   Met citaat antwoorden