https://www.tscheldt.be/storage/2021...oor-Sihame.pdf
Ik heb net bovenstaande gelezen. Vreemd dat er zo weinig van dit gerechtelijk onderzoek in de media verschijnt. Er wordt een gerechtelijk onderzoek opgestart naar aanleiding van een burgemeester die beweert dat haar medisch geheim is geschonden omdat publiek werd dat ze reeds in maart gevaccineerd werd. Daar wordt veel ophef rond gemaakt op VRT platformen. Over deze repressie van anonieme bronnen in de journalistiek vindt ik niets terug op de VRT site.
Ik vindt dat zeer vreemd. Ik erger me ook steeds aan de praktijk om onmiddellijk advocaten in te schakelen als iets op internet verschijnt ipv beroep te doen op recht antwoord of vriendelijk te vragen verkeerde informatie recht te zetten of te verwijderen.
Welke advocaat heeft dit onderzoek in gang gezet of is het van ambtshalve opgestart door het parket ? Dan kan je de vraag stellen of ze daar niets beter te doen hebben dan een 'T Scheld te lezen, waarschijnlijk zelfs zonder abonnement.