Discussie: Covid is WO3
Los bericht bekijken
Oud 8 mei 2021, 13:30   #1
vuggie
Parlementsvoorzitter
 
vuggie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 juni 2009
Berichten: 2.364
Standaard Covid is WO3

Biologische oorlogvoering is een manier van oorlog voeren met gebruik van levensvormen (planten, schimmels, insecten, virussen, bacteriën) of giftige organische stoffen die door levensvormen worden geproduceerd. Tegen een matige besmetting met biologische wapens geeft een goede lichaamsconditie en persoonlijke hygiëne enige bescherming. Een hoge dosering is gewoonlijk dodelijk. Daar is geen effectieve bescherming tegen. Het is wel mogelijk tegen een aantal ziekteverwekkers te vaccineren. (Bron: Wikipedia)

Dat is wat is er nu werkelijk gebeurd. Via China is er bewust een virus over de wereld verspreid.

En wat doet de rest van de wereld? Het virus bestrijden door ons een naar Chinees voorbeeld overheidsingrijpen waarbij onze democratische grondrechten met voeten getreden worden.

Met andere woorden, door angst te creëren geven mensen ongezien hun vrijheden op. Dacht je echt dat we die zonder verzet gaan terug krijgen?

Door angst geven we de democratie op om een communistisch systeem te aanvaarden van wereldwijde controle en onderdrukking.

Wat hier duidelijk bewezen wordt, is: vrijheid kost je een beetje veiligheid maar veiligheid kost je je vrijheid.
__________________
I want to light the lights of patriotism.
Lech Walesa

Laatst gewijzigd door vuggie : 8 mei 2021 om 13:31.
vuggie is offline   Met citaat antwoorden