Los bericht bekijken
Oud 24 mei 2021, 21:15   #2
Jan Janssen
Minister-President
 
Geregistreerd: 10 december 2016
Berichten: 5.180
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Oma Bekijk bericht
Om 17:40u werd in allerijl het gebouw van DPG media, waar oa vtm huist, ontruimd wegens dreiging met een aanslag.

Wie trapt er nu nog in het fake vtm nieuws over een terroristische dreiging door een groep uit Nederland, de dutch freedom fighters genoemd, waarvan ze merkwaardig genoeg meteen de politieke overtuiging al weten en die al op voorhand een geplande aanslag en zelfs het doelwit verklappen door zelf de politie te verwittigen?

Damage control omdat ze zich schamen voor hun overdreven sensatiezucht en opblazen van een heksenjacht met de hele politiemacht en bloedhonden op een militair die ze niet kunnen vinden?
Of afleiding dat ze zich belachelijk hebben gemaakt voor de hele wereld en nu proberen te hengelen naar medeleven voor de leugenpers door een vermeende terreur aanslag?

Oops, ze zijn dan vast vergeten dat echte terroristen eerst de aanslag plegen en dan pas de verantwoordelijkheid opeisen!
Hahahaha..wat een kolder, comedy capers is er niks tegen.
Ik heb ook zo een gevoel dat ze een paar dingen in scene zetten om de rechtse kant te beschadigen.
Hun eerste poging met JC is hun eigen gezicht ontploft en dan verzinnen ze maar iets nieuw.

Bij elke zaak moet je uw afvragen, wie heeft er voordeel bij, wat is het motief? Welk voordeel zou het Vlaams belang of NVA nu hebben bij deze zaken?

Laatst gewijzigd door Jan Janssen : 24 mei 2021 om 21:16.
Jan Janssen is offline   Met citaat antwoorden