Los bericht bekijken
Oud 4 juni 2021, 08:43   #8
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.184
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De schoofzak Bekijk bericht
Dat is toch schrijnend triestig.

In plaats van die mensen daar ter plaatse schrik aan te jagen, zou men beter die mensen in hun oorspronkelijke regio duidelijk maken dat het echt de moeite niet loont om naar hier te komen.

Je kan onmogelijk de grenzen absoluut sluiten. Maar de sociale zekerheid sluiten, dat gaat met één pennentrek.

Maar ja, opendeur politiek van Vivaldi.
Maar die open deur politiek is OK. Wat mankeert is de open blaffers politiek. Als die mensen hier nu door burgers zouden mogen afgelapt worden zonder dat die burgers nadien ambras krijgen, dan zou het probleem zich vanzelf regelen he.

Er zijn waarschijnlijk goeie zielen genoeg die de zondag eens op "jacht" willen gaan puur voor de fun he. Mochten die nadien geen ambras krijgen met gerecht en zo, dan zou dat toch heel efficient werken zou ik denken, en moet men geen zottigheden proberen uit te vinden om te vermijden dat die binnenkomen.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden