Los bericht bekijken
Oud 12 juni 2021, 08:47   #731
pajoske
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
pajoske's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 september 2006
Locatie: Maaskaant/Limburg/Europe
Berichten: 15.917
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Universalia Bekijk bericht
Dan heeft hij zijn 'les' toch ergens goed geleerd gekregen want om al die tijd nog steeds al de 'zoekenden' buiten spel te zetten moet je toch goed op de hoogte zijn van bepaalde regeltjes/camouflage-acties?

p.s.

Zoals ik al eerder wist te schrijven denk ik dat men de man al afgeknald heeft maar er niet met naar buiten (media) durft te komen want dat zou wel eens voor opstanden kunnen zorgen.

Ik heb nooit geweten dat wij in 'ons' land zoveel Politie & Militaire diensten hadden want jankte men een tijd geleden eens niet dat daar een tekort aan was?

Kan zijn dat ik het weer maar eens verkeerd gelezen heb ergens ten Internetvelde maar toch ...

Begrijpt u mij niet verkeerd want ik blijf van mening dat de man een ernstige fout gemaakt heeft en men hem, als men hem kan vinden tenminste, daar ook moet voor 'straffen'.

De viroloog die mee in het verhaal verweven zit tjah ...
Wat een zever allemaal dat dir opgezet spel is van de overheid.

Wie denkt dat dit zo is moet mij eens uitleggen waarom JC korte tijd voor zijn verdwijning zijn oude hond verkocht heeft. Hij had voorspellende gaven?
pajoske is offline   Met citaat antwoorden