Discussie: Curevac faalt
Los bericht bekijken
Oud 18 juni 2021, 08:43   #7
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.670
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Inderdaad. Moderna gebruikt trouwens 100 mg, en Pfizer 30 mg. Daarnaast is er de technologie om die lipidenbollekes te laten fusioneren met een celmembraan natuurlijk, DAAR zit hem gans de technologie van die vaccins.
Trouwens, ik lees juist dat het curevac vaccin een aantal "stealth" technieken in het mRNA die Pfizer en Moderna gebruiken, niet gebruikt, waardoor het mRNA blootgesteld is aan de normale verdedigingsreacties ertegen.

Aan de andere kant is het curevac meetproces misschien een juistere meting van de efficientie van mRNA vaccins tegen varianten. Want ik weet niet of er nog een goeie placebo / vaccin studie werd opgezet sinds die varianten circuleren. Maw, misschien is dat een grootte orde van de echte overblijvende efficientie van de andere mRNA vaccins ook he.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden