Los bericht bekijken
Oud 26 juni 2021, 11:08   #499
Anselmo
Eur. Commissievoorzitter
 
Anselmo's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 februari 2003
Locatie: Antwerpen
Berichten: 9.584
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door WYSIWYG Bekijk bericht
Nochtans heeft Weyts overschot van gelijk: Oosterweel en Zwijndrecht zijn twee aparte zaken. Straks is Weyts nog verantwoordelijk voor de pfos-vervuilingen in Mechelen, Willebroek en al de brandweerkazernes in het hele landen, Wallonië en Brussel incluis natuurlijk.
Ben Weyts was enkel bevoegd voor Mobiliteit, Oosterweel als bouwkundig project dus. Mobiliteit heeft en had niks te maken met wat zich in Zwijndrecht afspeelt, tenzij het om wegenwerken gaat.
Dat dit Belgisch-nationalistische liberalen hun petje te boven gaat, is natuurlijk begrijpelijk. Die rest niets dan de N-VA frontaal - ook al is het totaal van de pot gerukt - aan te vallen omdat ze beseffen dat ze hun bruggen voor aanzienlijke tijd verbrand hebben en alleen de ploeg van 11 miljoen voorlopig nog als reddingsboei hebben. ´

Let op! Denken dat u gelijk heeft, wil nog niet zeggen dat het ook zo is en strohalmen zijn er altijd al geweest om u aan vast te houden. Ze geven een vals gevoel van zekerheid.
Inderdaad !
Weyts kan alleen maar aangesproken worden over zijn toenmalige bevoegdheid nl verkeer en mobiliteit.Punt.
__________________
"Dat is het enige waar wij, moslims, echt goed in zijn: de schuld bij anderen leggen."
Nadine Al Budair, Saoedische journaliste in de krant Al-Rai (Koeweit) op 15 december 2015.
“Moslims, wat doen die behalve klagen en kebab verkopen?” Jihadexpert Montasser Alde’emeh 10/2016
Anselmo is offline   Met citaat antwoorden