Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Henri1
Zal afhankelijk zijn van de vaccinatiegraad in vergelijking met de door u opgenoemde landen hé.
|
Die gaat niet overschreden worden he. Dat zijn de koplopers.
En nog eens, die vaccinatie graad kan onmogelijk "werken". Die kan TIJDELIJK een effect hebben omdat men tijdelijk groepsimmuniteit bereikt, NET ZOALS MET NATUURLIJKE INFECTIE.
Als het waar is dat je met een vaccinatiegraad van 60% nog een R waarde van 2.3 kan bereiken, dan lukt het "tegenhouden" van een epidemische golf gewoon niet.
In de grond is dat trouwens nergens nodig voor: het volstaat niet teveel zwaar zieken te hebben. Dat is het enige dat telt. We hadden dat vorig jaar OOK zonder vaccins kunnen doen, door de bejaarden een tijd af te zonderen.
Er is in de grond niks veranderd door die vaccins. Het is goed om ze te hebben, maar de doelstelling die waanzinnig was vorig jaar, is nog altijd even waanzinnig en onbereikbaar.