Los bericht bekijken
Oud 5 juli 2021, 09:38   #162
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zipper Bekijk bericht
Klopt, en die V-partijen gaan nooit fors genoeg staan zolang die V-partijen elkaar onderling blijven beconcureren. Enkel een echt Vlaams Front kan soelaas brengen :

https://www.msn.com/nl-be/nieuws/oth...d=winp1taskbar
Voor de miljoenste keer: dat front is slechts mogelijk vanaf een zekere drempel die "binnen gehaald" werd na verkiezingen.
Niet voordien.

Afijn, dat is "onze" stelling. Die van "jullie" kan anders zijn, maar daar a) moeien wij ons niet mee, en b) storen wij ons niet aan mochten jullie proberen zich met ons te moeien.

In afwachting: doe je best.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden