Los bericht bekijken
Oud 16 juli 2021, 19:41   #5
CUFI
Secretaris-Generaal VN
 
CUFI's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 november 2020
Berichten: 28.258
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zac Bekijk bericht
Vluchtelingen moeten de ballen hebben om in eigen land orde op zaken te stellen en zorgen voor welvaart. Dat hebben we hier in Europa de voorbije eeuwen ook gedaan. De luilak uithangen en een beetje komen profiteren van alles wat ons bloed zweet en tranen gekost heeft, die vlieger gaat niet op. Als ge iets wil bereiken, knok er dan gadverdamme voor. Of zijn ze daar te stom en te laf voor?
Hoe zou deze crisis eruit zien als het westen geen regime change pushte en Khadaffi verder lieten boeren en de Afrikaanse economie liet heropleven met de gouden dinar?

Er kwam dan welvaart en vooruitzicht, moet de democratie zich daar gaan moeien. En dat goud van Khadaffi? Spoorloos? Wellicht in de zakken van die oproerkraaies alhier die pushte voor een oorlog aldaar. Zo kennen we die westerse politici wel. Zij hebben dit conflict veroorzaakt, zij duwen kinderen achter prikkeldraad in kampen. “Never again”
__________________
Silence sharpened with fatal precision.

Laatst gewijzigd door CUFI : 16 juli 2021 om 19:44.
CUFI is offline   Met citaat antwoorden