Los bericht bekijken
Oud 19 juli 2021, 22:38   #629
Dadeemelee
Secretaris-Generaal VN
 
Dadeemelee's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 mei 2015
Locatie: Vlaams-Brabant
Berichten: 76.360
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Diego Raga Bekijk bericht
Euh.., ik ben net thuis van m'n werk, lekker hapje gegeten, sla daarna de digitale krant open en vroeg me een milliseconde af of het 1 april was.
Enfin, lees zelf maar:

Handen tekort in rampgebieden, maar Vlaamse brandweerlui niet welkom: “Kon mijn oren niet geloven”

"Er trekken dinsdag opnieuw 160 Vlaamse brandweermannen naar de zwaar getroffen regio in Luik om te helpen. Op maandag moesten ze tot hun grote frustratie een hele dag werkloos in hun kazerne toekijken, omdat hun hulp niet gewenst was in de streek rond Luik. Antwerps burgemeester Bart De Wever (N-VA) roept minister van Binnenlandse Zaken Annelies Verlinden (CD&V) op om het commando van de reddingsacties in de provincie over te nemen."

https://www.gva.be/cnt/dmf20210719_96618569

Welke belgofascist heeft hier een deftige verklaring voor ?

Ah, Daiwa, je was me even voor.
Selektief quoten Diego? Foei!

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20210719_96262364

Dat was niet enkel bij de Vlamingen zo: ook korpsen uit Henegouwen en Luxemburg zouden werkloos hebben moeten toekijken.


Henegouwers en Luxemburgers zijn Vlamingen volgens onze Diego.
Dadeemelee is offline   Met citaat antwoorden