Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Blue Sky
Probleem is dat de meeste mensen onderontwikkeld zijn en intellectueel niet in staat zijn de juiste afwegingen te maken. De ene denkt dat hij of zij wel sterk genoeg is, de meeste hebben gewoon onvoldoende kennis en weten van niets, anderen menen dat God hen wel zal beschermen, nog anderen menen dat het een complot is van de boosaardige overheid, nog anderen dat covid een hoax is, enz.
Zoals u correct stelt weet je niet hoe uw lichaam met covid zal omgaan. Sommige gezonde mensen worden er doodziek van, anderen hebben nauwelijks last. Sommigen spelen dan ook gewoon op de loterij.
Je kan je niet voorstellen hoe idioot sommigen mensen zijn.
https://www.hln.be/buitenland/amerik...d-19~a8a8595f/
|
Zo moeilijk is het nochtans niet:
https://www.standaard.be/cnt/dmf20200319_04895640
Onder de 40 is de kans op overlijden aan corona verwaarloosbaar klein. Een gelijkaardige grafiek in geval van ziekenhuisopname.
Een gezonde -40-jarige moet het verkeer meer vrezen dan corona.