Los bericht bekijken
Oud 8 maart 2005, 09:51   #6
Yann
Eur. Commissievoorzitter
 
Yann's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 mei 2003
Berichten: 8.563
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door big bad wolf
zeg ik ook niet, heb gewoon een degoût van die commerciële zever: op een paar jaar tijd zijn zottigheden als vaderdag, moederdag, valentijn, halloween, secretaressendag, enz. ons door de strot geduwd en opeens verwacht iedereen dat de mensen (vnl. mannen) daarvoor het geld uit hun zakken moeten halen..

zelfs kerstmis is al helemaal vern**kt door de commercie: waar je vroeger kon genieten van een kleine maand pure kerstsfeer, begint men nu de winkels te versieren tegen eind september.

de commercie heeft de originaliteit, eigenheid of folklore zoals je wilt van feestdagen gewoon verpest. daarom bewaar ik cadeautjes en bloemen enkel nog voor kerstmis en nieuwjaar en doe ik buiten die andere commerciële feestdagen om, nog af en toe iets speciaals
Inderdaad. Alles is té gecommercialiseerd. Sinterklaas is nog maar net buiten of de paaseiren liggen weer in de winkel.
__________________
Michael Freilich, Joods Actueel: ‘Indien de geschiedenis zich zou herhalen met De Wever als burgemeester van Antwerpen, zou ik me zorgen maken over de joodse burgers.'
Yann is offline   Met citaat antwoorden