Los bericht bekijken
Oud 8 maart 2005, 12:55   #89
SirGalahad_
Burgemeester
 
SirGalahad_'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 12 oktober 2003
Locatie: Little Britain
Berichten: 538
Standaard

"Vergeet u hierbij niet dat de Belgisch-gezinden nooit op TV mogen komen. Het is dan bijgevolg niet verwonderlijk dat er zo "Vlaemsch" wordt gedacht (door een minderheid).
Dat de Belgischgezinde nooit op TV mogen komen is onzin. Mensen zoals Marc Reynebeau, Benno Barnard, Herman Decroo, krijgen ruime tribunes soms tot groot ongenoegen van de Vlaams-nationalisten. Dat de BUB niet op TV mag komen, tenzij in een carnavalprogramma, vind ik maar normaal. Als dit klein groepje een tribune zou krijgen,waarom dan niet allerlei groupuscules van om het even welk pluimage ?
In Vlaanderen, maar ik denk ook niet in Brussel of Wallonie, wil quasi niemand meer terug naar de situatie van voor 1970. Het unitarisme is geen reele optie meer. De ware discussie gaat tussen een federaal Belgie of een separatistische-confederale optie. Daarom beschouw ik de BUB als folklore en zal er nu geen woorden meer aan vuil maken."

Uitspraak van Boudewijn Bouckaert... (een man naar mijn hart)

Bron: poiltics.be
SirGalahad_ is offline