Los bericht bekijken
Oud 11 september 2021, 22:14   #30
WYSIWYG
Minister-President
 
Geregistreerd: 21 mei 2021
Berichten: 4.769
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Het Oosten Bekijk bericht
Ja maar De Wever en de kernlobby zijn één pot nat. Twee handen op één buik.

Niet zo bij Almaci. En dus vind ik het getuigen van wijsheid én ook van politieke moed dat ze haar gezond verstand gebruikt inzake stabiele energievoorziening en bepaalde groene dogma's -voorlopig- opzij kan schuiven.
Blijven kronkelen, en gratuite insinuaties rondstrooien , het Oosten.
Misschien gaat dan iemand met een IQ van minder dan 50 u geloven.
Het was N-VA dat al van in het begin van de discussie over energievoorziening dat ze haalbaar en betaalbaar moest zijn.
Zo te zien heeft Almaci:
1. het licht gezien.
Of
2. de resultaten van de studie kunnen inkijken over de haalbaarheid en betaalbaarheid van de uitstap uit kernenergie en zijn die resultaten ervan niet wat de groenen ervan verwacht hadden.

Ik gok, neen, ik ben er zeker van dat 2. het geval is en dat dat de aanleiding voor deze bocht van Almaci is.
__________________
Citaat:
België geïllustreerd Oorspronkelijk geplaatst door Pandareus
Solidariteit is de basis van een mooie samenleving, maar als men de rollen gaat perverteren en de bediener van de bedelnap zijn eisen gaat dicteren aan de rest v/d maatschappij die zijn situatie financiert dan denk ik dat we een probleem hebben.
WYSIWYG is offline   Met citaat antwoorden