Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eurosceptic
Hoe komt het dan dat de korte termijngevolgen (zonder nog te spreken van de lange termijn) van Pfizervaccinatie anders zijn dan die van het oplopen van covid?
Mijn vriendin kreeg 3 maanden geleden haar eerste shot. Is binnen 10 minuten slecht beginnen zien. Artsen vermoeden een ooginfarct. 3 maanden later is het niet beter.
|
Zoals je ziet, was het binnen de 10 minuten he, niet na 10 jaar.
En denk je dat niemand een oogprobleem heeft gehad bij een covid infectie ? Hoe weet je of dat zo "anders" is ? Er zijn enorm veel neurologische problemen vastgesteld bij covid infecties, de meest voorkomende waren natuurlijk smaak en reuk, maar er zijn ook andere neurologische problemen geweest he.
Citaat:
Heeft ook wekelijks veel meer last van allergieën dan voorheen. Uw argument zal dan zijn "Ja, maar als je vriendin covid had opgelopen was het ook zo geweest. Want dat mechanisme is hetzelfde"
|
Het mechanisme is hetzelfde wat betreft uw S proteine en RNA en zo.
Wat wel verschillend is, en dat heb ik hier ook onderlijnd, is de paardendosis die men injecteert. Bijvoorbeeld, als uw vriendin zonder het te weten recent covid heeft gehad, en daar dan zo een paardeninjectie bovenop kreeg, is het goed mogelijk dat zij een heel heel hevige reactie heeft gehad. Telkens men het immuunsysteem activeert (of het nu door vaccinatie of infectie is) loopt men risico's.
Ik ken veel gevaccineerden rondom mij. Ik ken niemand die zo een probleem gehad heeft, he. Dat wil niet zeggen dat het niet gebeurt, maar het wil wel zeggen dat het niet courant is. Je maakt mij niet wijs dat een gevaccineerde op 10 oogproblemen krijgt he.
Wat ik raar vind, is dat het mensen zijn die aanvankelijk heel wantrouwig staan tegenover vaccinatie, die in hun directe omgeving allemaal rare bijwerkingen hebben vastgesteld, terwijl mensen die niet speciaal problemen hebben met vaccins, vele gevaccineerden kennen zonder zware bijwerkingen.