Discussie: Dacia...
Los bericht bekijken
Oud 13 september 2021, 04:34   #62
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.189
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door denkimi Bekijk bericht
Het grootste nadeel aan dacia zijn de bestuurders. Meestal zijn dat mensen die totaal geen interesse hebben in wagens of rijplezier
Rijplezier ? Dat heb je misschien de eerste keren dat je eens met een auto rijdt he, en je dat nog "spannend" vindt, maar rijden is in het algemeen toch een corvee he. Wat zou mij plezier kunnen doen achter het stuur ? Aan 150 door een dorp vlammen, en mensen van de baan rijden, ja. Maar aangezien dat geen realistische opties zijn, is er niet veel "plezier" aan en is het gewoon een corvee zoals de vuilbakken buiten zetten he. Je neemt toch enkel maar de auto als je je moet verplaatsen en alle andere opties lastiger zijn zou ik denken.
Van fietsen heb ik plezier, omdat er de fysieke inspanning is, de wind in uw gezicht, het frisse ademen en zo. Maar in een auto ? Nee dank U. Dat doe je omdat je het nu eenmaal moet doen he, zoals vuilbakken buiten zetten maar het duurt langer.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden