Discussie: de walen
Los bericht bekijken
Oud 18 september 2002, 21:35   #2
Guderian
Banneling
 
 
Guderian's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 juni 2002
Berichten: 8.266
Standaard

Het is eigenlijk niet aan ons -Vlamingen- om daarover te oordelen. De Walen kunnen doen wat zij wensen: onafhankelijk worden, bij Frankrijk aansluiten,... Het is uiteraard wel zo dat zij geen aanspraak kunnen maken op de hoofdstad van Vlaanderen, zijnde Brussel.

De belgische staat moet hoe dan ook verdwijnen, het is een kunstmatig land, dat niet op een volk berust. Het federalisme is er NIET gekomen omwille van de eisen vanuit Vlaanderen, maar omwille van de wensen tot economische zelfstandigheid vanuit Wallonië, toen hun economie begon te verzwakken (begin '60er jaren, zie André Renard en zijn communautaire eisen als syndicalist.)

Het federalisme is een techniek geweest om het leven van de belgische staat te rekken. De Vlamingen hebben via dit valse federalisme (vals want niet natuurlijk, niet "van onderuit" opgebouwd) al hun machtsmiddelen opgegeven.
Guderian is offline   Met citaat antwoorden