Los bericht bekijken
Oud 21 september 2021, 20:45   #43
Gipsy
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 26 november 2013
Berichten: 20.682
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoofdstraat Bekijk bericht
Uiteraard, het werkt aan beide kanten.

De vaccinatiecijfers voor de boosters gaan een duidelijker beeld geven denk ik, er is weinig animo voor bij de -60ers.
Ik ga daar geen seconde over twijfelen als ik een uitnodiging krijg. Ook al omdat ik pragmatisch ben.

Trouwens werd er ook nogal smalend gedaan op dit forum toen men aan de vaccinaties begon, men zou nooit de 50% bereiken en er werd gelachen met de eerste zoekende aanpak om mensen te vaccineren. Blijkt dat België nu in de top staat.
Volgens het nieuws deze avond zit men bij de + 12 jarigen nu all rond de 80%. Die gasten willen natuurlijk plezier maken zoals voorheen en aan alles en nog wat deelnemen. Die zijn nog meer pragmatischer dan ik.
Bij elke gezond denkende mens is er een combinatie van voordeel in herwonnen vrijheid en minder risico in de IC te belanden.
Gipsy is offline   Met citaat antwoorden