Discussie: Boek van Henoch
Los bericht bekijken
Oud 23 september 2021, 08:35   #17
harriechristus
Secretaris-Generaal VN
 
harriechristus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 december 2009
Locatie: amsterdam
Berichten: 29.410
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door CUFI Bekijk bericht
In het boek van Enoch gaat het dan vooral over engelen. Waarvan een deel in rebellie gaat en een aardse imitatie van God Zijn bedoeling tewerk stelt, om hun eigen lusten te botvieren en de mens aan hen te onderwerpen.
Zoals nu 1 wereldregering 1 mening tolereert, de andere stigmatiseert, en de mens naar hun hand willen hervormen. De geest van de antichrist. Politici staan wellicht onder complete invloed van die “watchers” uit het boek van Enoch. Dat genetisch geklooi is niet van God en niet van de mens. Toon het maar eens transparant en vraag hoeveel mensen daarvoor goedkeuring gaven.
Nu Enoch uit de Bijbel gehaald werd, heerst er ook een hele andere numerologie rond de Heilige Schrift.

Ze zijn niet terug, ze waren nooit weg en zetten een handjevol aan een portaal te openen om onze aarde over te leveren aan dat wat er altijd al was.
Andere kak dan microwezentjes.
Het is allemaal oude kak uit de oude bijbel waar geen hond meer gelooft.

Maar de microwezentjes, die zijn de ware goden voor de toekomst op aarde en in het heelal.

Dat is dan het enige goede uit de Bijbel dat Jezus is gestorven om wedergeboren te worden in Mij.

Amen.
__________________
Lees de Nieuwe Bijbel over Gods Rijk in de microkosmos. En bezie ook Twitter en facebook.
harriechristus is offline   Met citaat antwoorden