Los bericht bekijken
Oud 24 september 2021, 12:07   #90
TheFourHorsemen
Secretaris-Generaal VN
 
TheFourHorsemen's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 januari 2014
Locatie: Antwerpen, De Verenigde Nederlanden
Berichten: 24.689
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dadeemelee Bekijk bericht
De voorwaarden die opgelegd worden zullen uiteraard afhangen van de strafbare feiten waarover de aanklacht gaat. En uiteraard is op dat moment nog niks bewezen. Dries wordt verdacht van die strafbare feiten.

En bij de mogelijke voorwaarden hoort:

http://www.ajw-bru.be/index.php/nl/b...pige-hechtenis

Een dagbesteding/beroepsactiviteit hebben: vorming, werk, dagcentrum,…

Dat een bezoek aan de Dossin kazerne nog niet eerder opgelegd is, is niet verwonderlijk. Processen over negationisme zijn niet courant.
Eum, dat gaat wel over totaal iets anders.

Dat gaat over de voorwaarde om een zinvolle bezigheid te hebben. Dat gaat over een vaste activiteit (zoals een job of ergens gaan helpen als vrijwilliger) dat men moet doen.

Die voorwaarde van 'vaste dagbestednig' is om te vermijden dat de persoon in kwestie niets om handen heeft en daarom uit verveling ofzo de hele dag wat in verkeerde milieus gaat rondhangen.

DVL heeft al een vaste dagbesteding/beroepsactiviteit: parlementariër.

DVL voldoet dus aan het voorbeeld van de voorwaarde die jij aanhaalt. Een museum gaan bezoeken is totaal iets anders dan het zoeken naar een job / vaste dagbesteding.
TheFourHorsemen is offline   Met citaat antwoorden