Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door gunter5148
Hetgene op ons afkomt is het zogenaamde Marburg virus, waarvoor het vaccin ondertussen ook al klaar is; RiVax (bevat een "niet-giftige-vorm" van Ricine)
Het Marburg virus wordt gekenmerkt door bloedingen en bloedpropjes.
Het feit dat op deze ogenblik de meest geciteerde bijwerking van de huidige injecties met chemische middelen vernoemde bloedingen en bloedpropjes is, zal wel louter op toeval berust zijn.
Misschien iets voor 2022. Of misschien ook niet. Wie zal het zeggen.
Veel succes, schaapjes!
|
Naar 't schijnt verspreidt de who dat gerucht maar als het marburg virus, de zeer dodelijke voorloper van ebola, zou uitbreken dan wordt het zelf verspreidt door de who want het marburg virus wordt reeds decennia lang in een uiterst streng beveiligd labo nauwlettend bewaard en nog steeds onderzocht.
Nee, de gemeenschappelijke vijanden zijn stilaan uitgeput..de Russen, de terroristen, het klimaat en de virussen kunnen geen paniek, angst en chaos meer zaaien dus zullen ze nu de aliëns erbij sleuren.
Een vijandige aanval van buitenaardsen wordt de volgende hoax als gezamenlijke vijand want gehersenspoelden zijn er klaar voor, zij geloven immers alles, dat bewees de coronahoax.
Het enige probleem is dat elk gerucht over aliëns altijd ontkend werd en als ongeloofwaardig, gekken met aluminium hoedjes werden weggezet.
Dus nu moeten aliëns geloofwaardig gemaakt worden en dat wordt gedaan door anonieme 'klokkenluiders' die nu opeens met drommen zullen getuigen over ufo's en complotten van overheden om het bestaan van aliëns te ontkennen.
In Peru moedigt de overheid de bevolking al aan om elke ufo waarneming te melden, op tv-zenders handelen steeds meer uitzendingen over aliëns, ufo's en getuigenissen die zogezegd 30 jaar gezwegen hebben om nu de wereld te kneden voor het volgende complot met onbestaande aliëns.
We gaan de volgende tijd nog overspoeld worden met verhalen over area 51..
Let maar eens op, het gaat nog interessant worden...diegenen die ufo's en aliëns altijd als gekken met alu hoedjes ongeloofwaardig vonden, zullen nu zelf de gekken met aluminium hoedjes worden en alles geloven wat hen voorgekauwd wordt, zelfs een vijandige aanval van marsmannekes.
