Los bericht bekijken
Oud 14 oktober 2021, 16:34   #5
De Rode Willem
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
De Rode Willem's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 januari 2003
Berichten: 11.539
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
Wat een uitsmijter!
Wordt onvermijdelijk vervolgd.
In dezelfde stijl. Kibbelen en half werk.
Dat muilkorven van de pers is iets waar OOK rechts zeer bedreven in wil worden
Waarom spreekt Pas niet over het volgende ?
Selectief verontwaardigd.
(trouwens ik heb Pas gehoord...huilen met de pet op. Niveau nul)

https://www.tscheldt.be/breaking-leg...bert-lachaert/
Citaat:
De rechterhand van Bart De Wever, zijnde Erik Van der Paal wilde een artikel verwijderd zien van ‘tScheldt. In een gestileerd duel tussen Walter Damen, advocaat van Van der Paal en het jonge gedreven talent Pieter Jan Van Muysen, zorgde Van Muysen ervoor dat Damen zich moest terugtrekken uit de procedure. Vervolgens, in een magistraal betoog waarbij de muze van de satire tot tranen toe zou bewogen zijn mocht ze in de rechtszaal hebben gezeten, maakte Frank Scheerlinck brandhout van de argumenten van Damen en Van der Paal. Het artikel mocht blijven staan in ‘tScheldt en Van der Paal werd veroordeeld tot de kosten.
https://www.tscheldt.be/hoe-erik-van...-wever-maakte/

Citaat:
Bart droeg Erik op om het nieuwe ‘tScheldt te verplichten de artikelen over Greet Uil te verwijderen. Als een Valck wilde Erik zijn prooi in de Schelde slaan. Maar ‘tScheldt gaf niet toe want ‘tScheldt houdt niet van beenhouwerijen met lijfwachten voor de deur.

Erik verliet de beenhouwerij om Bart te melden dat hij niet genoeg macht had om ‘tScheldt te dwingen de vogelartikelen te verwijderen. Bart werd razend kwaad.
__________________
Wie boter op zijn hoofd heeft, moet niet in de zon gaan staan (Joost Eerdmans)

Geef nooit een boomerang aan idioten
De Rode Willem is offline   Met citaat antwoorden