Los bericht bekijken
Oud 20 oktober 2021, 10:27   #11
parcifal
Banneling
 
 
parcifal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 februari 2003
Berichten: 26.968
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoofdstraat Bekijk bericht
https://www.hln.be/binnenland/interv...-he~a6f8bfb40/

Dit is te grof om niet afzonderlijk te bespreken, HLN voert advocaat Tom Balthazar op als een 'expert' omdat hij voor UGent werkt. Hij is misschien expert maar geen medicus. Wat HLN hier doet is deontologisch dus al een misdaad van de eerste graad, ze doen alsof hij een medicus is.

Wat die 'expert' Tom Balthazar dan uitkraamt is een grove leugen, Polio is helemaal niet uitgeroeid en de meeste Polio vaccins bevatten een levend virus die uiteraard erg langdurig beschermen, levenslang zelfs. Totaal niet te vergelijken met de huidige Covid-vaccins dus.
Wat Tom, die expert is niet omdat hij ooit advocaat was maar wel omdat hij hoogleraar medisch recht is, uiteraard bedoelt is : Polio is verplicht sinds 1966 IN BELGIE en IN BELGIE is Polio sindsdien uitgeroeid.

Is dat een leugen?

Laatst gewijzigd door parcifal : 20 oktober 2021 om 10:30.
parcifal is offline   Met citaat antwoorden