Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoofdstraat
Toch wel, het vaccin is in de 3de wereld gewoon het virus dat ze geven, een variant zonder zware gevolgen. Er is nu een epidemie bezig van Polio besmettingen die voortkomen uit dat vaccin, het is dus wel degelijk een werkend virus als vaccin.
Door de Covid maatregelen zijn de Polio vaccinaties vorig jaar volledig in de war gelopen, miljoenen kinderen hebben hun vaccins niet gekregen. Dat zal weeral een pak verloren levens opleveren, veroorzaakt door de zotte covid maatregelen.
Een deel van dat succes hebben we dus naar de kloten gebracht door corona maatregelen.
---
COVID-19 pandemic leads to major backsliding on childhood vaccinations, new WHO, UNICEF data shows
https://www.paho.org/en/news/15-7-20...ho-unicef-data
Polio vaccination campaigns restart after modelers warn about risk of ‘explosive' outbreaks
https://www.science.org/content/arti...sive-outbreaks
The cost was enormous. "There's a growing sense that the collateral damage [of pausing campaigns] is really substantial," GPEI said it expected circulation of polioviruses "to increase exponentially during the upcoming high season," raising the possibility of " uncontrolled multi-country outbreaks."
|
Die epidemie werd veroorzaakt door de vaccinatie campagnes van....kill bill gates. Moet er nog zand zijn?

Dat betekent dat er hier maar één met polio besmette asielzoeker binnen hoeft te komen om deze kinderen te besmetten en dat opnieuw polio als ziekte de kop opsteekt. Zo brachten ze al TBC, schurft ed dat hier uitgeroeid was, terug binnen.
Asielzoekers hoeven ook niet gevaccineerd te zijn, zij krijgen hun QR code gratis en zonder test.