Los bericht bekijken
Oud 12 november 2021, 17:12   #22
fox
Secretaris-Generaal VN
 
fox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 februari 2007
Berichten: 33.378
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pandareus Bekijk bericht
Onaanvaardbaar.
De bevolking heeft (behalve de restfractie van disfunctionele anti-vaxxers) haar plicht gedaan door zich te laten vaccineren.

Nu terug naar lockdown toestanden gaan is de deur openzetten voor protest en breed gedragen 'je m'en foutisme'.
De dictatuur van de 'besmettingen' moet stoppen. Molenberghs is aan het doordraaien. Waar het om gaat is dat er geen grote getallen van echt ernstige zieken en stervenden meer zijn. Zelfs sommige TV-virologen wijzen daarop. De vaccinatie heeft zijn werk gedaan, wij hebben onze plicht gedaan ( alé, 90% dan toch...)

Triage in de klinieken of de binnenkomende patiënt wel degelijk zijn vaccin kreeg, of ==> de parking. Dan is er direct voldoende capaciteit.
Onaanvaardbaar? Welkom in de pasjesmaatschappij van uw grote held, Alexander Decroo
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!

Laatst gewijzigd door fox : 12 november 2021 om 17:12.
fox is offline   Met citaat antwoorden