Los bericht bekijken
Oud 6 december 2021, 12:56   #4
parcifal
Banneling
 
 
parcifal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 februari 2003
Berichten: 26.968
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door alpina Bekijk bericht
Afstand van welke uitspraken? Waarom nemen ze afstand: welke argumentatie?
Desmet staat erom gekend dat hij nogal los omspringt met bepaalde feiten, en dat is dan nog het eufemisme van het millenium.

Redelijk gedetailleerde weerlegging van de tegenwind-aflevering waarin hij mocht opdraven :

https://tegenwindmolen.be/tegenwind-...ttias-de-smet/

Citaat:
De hele Tegenwind-aflevering met Desmet kan je als volgt samenvatten: covid-19 is niet meer dan een seizoensgriep, de kosten van de lockdown wegen niet op tegen de baten en het vaccin werkt niet. De maatregelen van de overheid zijn bedoeld om ons voor te bereiden op een totalitaire samenleving. Al wie dit niet inziet, lijdt aan angstpsychose en is slachtoffer van massavorming.

Deze parallelle werkelijkheid van Desmet als corona-scepticus rammelt zo hard aan alle kanten, dat er bijna geen beginnen aan is om de insinuaties van de man te weerleggen. We vonden ook geen enkele wetenschappelijk studie terug die zijn persoonlijke overpeinzingen en anekdotes staaft.

Wie ervoor kiest de man op zijn woord te geloven, treedt toe tot een verhaal dat uiterst wankel balanceert op het randje van complotdenken.
parcifal is offline   Met citaat antwoorden