Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy
Ik zou toen, voor 1997, toch liever voor een HK tribunaal gestaan hebben dan nu en al zeker niet voor een tribunaal in China waar de rechten nul zijn.
|
In uw geval zou dat waarschijnlijk kloppen.
Anderzijds. De straffen voor de kleuren revolutie separatisten zijn mild tot nu toe. Zeker gezien de grote destructie die plaats vond.
En opvallender. Gedurende heel die woelige tijd in Hong Kong, met dagelijkse vernielingen (tot en met het parlement toe) vielen er geen doden door overheidsoptreden. In diezelfde tijd vielen er minstens 8 doden in Frankrijk tijdens het gele hesjes protest door overheidsoptreden (en verschillende betogers verloren er een oog). Maar onze media focusten veel meer op Hong Kong dan op wat er onder onze neus aan het gebeuren was in Europa.
Misschien ons beter wat meer focussen op ons eigen democratisch gehalte dan mee te doen aan een propaganda oorlog tegen China. Dat gaat anders niet goed aflopen.