Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Het Oosten
We moeten de slechte technologie vervangen door een andere en betere. Maar die andere mag evenmin schadelijk zijn. En dat zijn kerncentrales zeker wel. Bijgevolg moeten we fossiele energie afbouwen en vervangen door hernieuwbare. Zoals Duitsland het doet.
|
Gas = fossiele energie.
Fossiele energie is schadelijk.
Citaat:
Duitsland stapt ten laatste in 2038 uit steenkool
Ten laatste eind 2038 moet Duitsland stoppen met het winnen van elektriciteit uit steenkool. Daarover is een speciale commissie van de Duitse regering het zaterdagmorgen eens geworden, zo heeft persbureau DPA uit kringen van deelnemers vernomen.
Volgens het federale statistiekbureau haalden onze oosterburen in 2017 37 procent van hun elektriciteit uit steenkool.
De commissie kan alleen maar aanbevelingen doen. Implementatie van het akkoord is een zaak van de deelstaatregeringen en de federale regering in Berlijn.
|
https://www.hbvl.be/cnt/dmf20190126_04133098
Jongens toch.....
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.
|